SAREKS-İNOVASYON KÜLTÜRÜ

 
Hijyen sektörünün standartları, pazar, ürünler ve trendler geliştiği  süre daima zorludur. Önceliğimiz inovasyon becerilerimizi etkili şekilde kullanarak müşterilerimize son teknoloji ile hizmet vermektir. Çağa ayak uydurabiliyor ve yeni ve gelişmiş ön bant, backsheet cırt bant ürünleri ve hijyen pazarına en yüksek seviyede değer katan çözümleri geliştirebiliyoruz.

Sareks'in inovasyon çabaları, müşterileri, tasarımcıları ve üretim ekibiyle çeşitli işbirlikleri ile desteklenmektedir. Ürün geliştirme ve tasarım iyileştirme sayesinde, Sareks hijyen sektöründe benzeri olmayan ürünler ortaya çıkarmayı sağlayan birden fazla patent almış ve süreçleri modernleştirmiştir.

 

 AR&GE

Sareks AR&GE departmanı, film üretimi, laminasyon, kendi bünyesinde yapıştırıcı imalatı yapan ve polimer alanlarında uzmanlaşmış olan Korozo ürün geliştirme ekipleri ile işbirliği yapmaktadır.

AR&GE ekibi modern ekipman ve teknoloji kullanımı ile, ürün desteği ve müşteri taraflı ürün konversiyonunda uzmanlık sunmaktadır. Dahası, departmanlar tarafından yapılan araştırmalar ve testler, ürün geliştirme ve imalat süreçlerinde teknolojik anlamda çığır açmıştır.