Sareks'ten Haberler

Yapı Fuarı Istanbul’da Bizleri Ziyaret Eden Tüm Değerli Katılımcılarımıza Teşekkürlerİnşaat sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olan Yapı Turkey Build Fuarı, bu sene de büyük bir katılım ile gerçekleştirildi.

Teşekkürler!Sareks, Sektörün lider markası Sarroof Endüstriyel Ürünleri markasını Dach + Holz Almanya fuar’ında katılımcıların beğenisine sundu.

Sareks, OUTLOOK™ 2017 Portekiz’de Yerini AlacakUluslararası Nonwoven sektörünün öncü kuruluşlarından EDANA tarafından düzenlenen OUTLOOK™ 2017, 27 – 29 Eylül aralığında Portekiz’de gerçekleştirilecek.

Nonwoven FrontalNONWOVEN FRONTAL TAPE’in üstün özellikleri, yumuşak tuşesi ve Sareks Ambalaj A.Ş adına tescilli, yıldız şeklinde özel yüzeyidir.

Sareks, Endüstriyel Ürün Markası Sarroof ile Yapı Fuarı İstanbul’da Ziyaretçileriyle Buluştu

Sareks, Sektörün lider markası Sarroof Endüstriyel Ürünleri markasını fuar boyunca katılımcıların beğenisine sundu. Katılımcılar tarafından büyük ilgi gören Sarroof çözümleri bugün yapı sektörünün parlayan yıldızı olma yolunda ilerliyor.

Bizi Index 2017 Fuar'inda ziyaret eden herkese tesekkur ederiz.

Bu yıl 4-7 Nisan 2017 tarihlerinde İsviçre’nin Cenevre şehrinde gerçekleşen Index Fuar’ında gördüğümüz yoğun ilgi nedeniyle tüm değerli ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Sareks Endüstriyel Ürün Markası Sarroof ile Yapı Fuar Istanbul’da Ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor!

Yapı sektöründe hızla büyümeye devam eden Sarroof, Global pazarda da Endüstriyel ürünleri ile sektöre sağladığı çözümlerini ziyaretçilerine sunmaya hazırlanıyor.

Sareks, Endüstriyel Ürün Markası Sarroof ile BAU 2017’de Ziyaretçileriyle Buluştu

İnşaat sektörünün önemli buluşma noktalarından biri olanBAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı, 16-21 Ocak 2017 tarihleri arasında Almanya'nın Münih kentinde düzenlendi.

Sareks, Endüstriyel Ürün Markası Sarroof ile İzmir Yapı Fuarı’nda Ziyaretçileriyle Buluştu!

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı 2 – 5 Kasım tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirildi.

SAREKS’TEN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİĞİ…

5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde grup şirketlerimizden Sareks A.Ş. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün Çerkezköy’de yaşayan ilkokul öğrencileri ve velilerine yönelik düzenlediği etkinliğe katıldı. Bu özel gün kapsamında, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB)’nde yer alan fabrikalardan da çevreyi koruma yaklaşımı çerçevesinde yaptıkları çalışmaları içeren bilgi ve uygulamalar katılımcılarla paylaşıldı.

Sareks Endüstriyel çözümleri markası SARROOF ile IRAN CONFAIR 2016 Fuar’ında ziyaretçileriyle buluştu!

İran'da düzenlenen en büyük ve en önemli fuarlardan biri olan Iran Confair Yapı Fuarı, 12-15 Ağustos tarihleri arasında Tahran Permanent Fuar Alanında gerçekleştirildi.

Sareks, Endüstriyel Ürünleri Sarroof ile 39. Yapı Fuarı – Turkey Build, Tüyap’ta Yerini Aldı!

YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.